Dubbele veiligheidsglas vulling HR++ W = 22.7 mm
Artikel Nr.:
6263
Prijsweergave
Omschrijving
Hardglas geblazing met Kryton vulling voor betere isolatie. Vulling geschikt voor de 80 mm ARsecties.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6263 |
| Laagopbouw | 4-4 mm |
| Maximum Height | 1300 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Hardglas |
| Paneel dikte | 80 mm |
| Dikte | 22.7 mm |
| Gewicht | 21 kg |