Eurocilinder L = 80 mm 35 - 45 mm
Artikel Nr.:
2514
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2514 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Vernikkeld |
| Deur systeem | Oud Loopdeur |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Cilinder ratio | 35-45 mm |
| Cilindertype | Double |
| Gewicht | 0.19 kg |