Eurocilinder WK3 voor Luxe-Line L = 90 mm 40 - 45 mm
Artikel Nr.:
2709
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2709 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Vernikkeld |
| Deur systeem | Smart Connection Pass door |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Inbraakwerendheid | WK3 |
| Cilinder ratio | 40-45 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Cilindertype | Double |
| Gewicht | 0.19 kg |