Euro halve cilinder L = 63 mm 53 - 10 mm
Artikel Nr.:
2515
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2515 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 63 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Deur systeem | Oud Loopdeur |
| Cilinder ratio | 53-10 mm |
| Cilindertype | Halve |
| Gewicht | 0.2 kg |