Euro halve knopcilinder L = 50 mm 40 - 10 mm
Artikel Nr.:
2739
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2739 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Deur systeem | Luxe-Line |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Cilinder ratio | 40-10 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Cilindertype | Knopcilinder |
| Gewicht | 0.19 kg |