Bevestigingsbeugel voor ⌀ 100 mm kabelschijf
Artikel Nr.:
3727
Prijsweergave
Omschrijving
Beugel geschikt om de kabelschijf 100mm (art nr. 3725) te assembleren. Zie ook de complete geassembleerde set art nr. 8631.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3727 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 0.2 kg |
Slim combineren


