Heavy duty lagerblok 1¼"
Artikel Nr.:
3553
Prijsweergave
Omschrijving
Deze zwaar lagerblok (Y-blok) ovaal met smeernippel wordt bij grote deuren ≥ 600kg en ≥ 42m2 en altijd bij sprintdeuren toegepast.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3553 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 164 mm |
| Hoogte | 89 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | Y-Blok |
| As diameter | 1¼" (31,75 mm) |
| Dikte | 44.5 mm |
| Gewicht | 1.27 kg |