Stelring 1¼"
Artikel Nr.:
3676
Prijsweergave
Omschrijving
1.25" stelring om o.a. de as op te sluiten.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3676 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 17.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| As diameter | 1¼" (31,75 mm) |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Gewicht | 0.18 kg |