Dubbele polycarbonaat acryl vulling 3-3 mm W = 21 mm
Artikel Nr.:
6216
Prijsweergave
Omschrijving
Polycarbonaat beglazing geschikt voor alle 40 mm AR secties. Polycarbonaat heeft de eigenschapslagvast te zijn.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6216 |
| Laagopbouw | 3-3 mm |
| Maximum Height | 2050 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Polycarbonate |
| Dikte | 21 mm |
| Gewicht | 3.73 kg |