Acryl vulling W = 3 mm
Artikel Nr.:
6212
Prijsweergave
Omschrijving
Polycarbonaat beglazing geschikt voor alle 40 mm AR secties. Polycarbonaat heeft de eigenschapslagvast te zijn.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6212 |
| Maximum Height | 2050 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Polycarbonate |
| Paneel dikte | 40 - 80 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 1.8 kg |