Euro halve knopcilinder voor Luxe-Line L = 50 mm 40 - 10 mm
Artikel Nr.:
2724
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2724 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Vernikkeld |
| Deur systeem | Loopdeur / Luxe-Line |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Cilinder ratio | 40-10 mm |
| Cilindertype | Halve |
| Gewicht | 0.19 kg |