High-Line LM myQ-lamp
Artikel Nr.:
6428
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6428 |
| Spanning | 1-230 V |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 216 mm |
| Breedte | 216 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Product soort | Overig |
| Aandrijving type | High-Line LM |
| MyQ Klaar | Ja |
| Vermogen | 19 W |
| Gewicht | 1.13 kg |
Slim combineren
-
High-Line LM draadloze wand schakelaar 2-kanaals 433 Mhz Art. Nr. 6423
High-Line LM handzender 4-kanaals 868 Mhz Art. Nr. 6420
