High-Line MA Adapter systeemstekker
Artikel Nr.:
5508
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 5508 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 30 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Product soort | Overig |
| Aandrijving type | High-Line MA |
| Gewicht | 0.02 kg |