Hörmann handzender 4-kanaals 868 MHz
Artikel Nr.:
9555
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9555 |
| Transmitter Protocol | Hörmann |
| Brand | Hörmann |
| Frequentie | 868 Mhz |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 60 mm |
| Breedte | 37 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Product soort | Handzenders |
| Aandrijving type | Hörmann |
| Kanaalaantal | 4 |
| Batterijtype | 23 A |
| Frequentie | 868 Mhz |
| Gewicht | 0.04 kg |