Hörmann kabelbreukbeveiliging type H, L, V
Artikel Nr.:
9535
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9535 |
| Brand | Hörmann |
| Industriële deur serie | 30, 40, 50 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 285 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Staal |
| Deur systeem | HS / LS / VS |
| Max. Kabel diameter | 5.5 mm |
| Gewicht | 1.06 kg |