Hörmann looprol K-type
Artikel Nr.:
9523
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9523 |
| Brand | Hörmann |
| Industriële deur serie | 30, 40, 50 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 127 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Enkel/Dubbel | Enkel |
| As diameter | 12 mm |
| Wiel diameter | 45 mm |
| Gewicht | 0.16 kg |