Hörmann middenscharnier Type 4 verzinkt
Artikel Nr.:
9531
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9531 |
| Panel manufacturer and series | Hörmann |
| Hartmaat | 40 mm |
| Brand | Hörmann |
| Residentiele deur serie | 30, 40 |
| Industriële deur serie | 30, 40, 50, 60 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 85 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Hartmaat | 40 mm |
| Gewicht | 0.11 kg |