Hörmann veerbumper kort
Artikel Nr.:
9540
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9540 |
| Brand | Hörmann |
| Residentiele deur serie | 20, 30, 40 |
| Industriële deur serie | 20, 30, 40, 50 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 180 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Materiaal | Staal |
| Links/Rechts | Universeel |
| Gewicht | 0.48 kg |
Slim combineren
