Hörmann zijscharnier Type 6 verzinkt
Artikel Nr.:
9528
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9528 |
| Panel manufacturer and series | Hörmann |
| Hartmaat | 40 mm |
| Brand | Hörmann |
| Residentiele deur serie | 30 |
| Industriële deur serie | 40, 50, 60 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 155 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Deur systeem | HS / NS |
| Hartmaat | 40 mm |
| Gewicht | 0.31 kg |