Middenscharnier Kingspan vingerklembeveiliging roestvrij staal CS 45
Artikel Nr.:
4580
Prijsweergave
Omschrijving
RVS midden scharnier geschikt voor de vingerklem beveiligde panelen van Kingspan (ST1V). Hartmaat van 45 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4580 |
| Geschikt voor | ST1V |
| Panel manufacturer and series | Kingspan |
| Hartmaat | 45 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 77 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Materiaal | RVS |
| Hartmaat | 45 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |