Middenscharnier T40 Epco traditioneel roestvrij staal CS 45
Artikel Nr.:
4582
Prijsweergave
Omschrijving
RVS midden scharnier geschikt voor de traditionele panelen zonder vingerklem beveiliging vanEpcoH/Italpannelli/Kingspan/Marcegaglia/Metecno/Tecsedo/ST3/ST7/T40 40-80 mm. Hartmaat van 45mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4582 |
| Geschikt voor | T40 - ST7-E / ST3 / ST2 |
| Panel manufacturer and series | Epco ; I-Series / H-Series |
| Hartmaat | 45 mm |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Vingerklembeveiliging | Niet Vingerklembeveiliging (Traditioneel) |
| Lengte | 66 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Materiaal | RVS |
| Hartmaat | 45 mm |
| Gewicht | 0.09 kg |