Middenscharnier S40 Epco en Italpanelli vingerklembeveiliging roestvrij staal CS 45
Artikel Nr.:
4518
Prijsweergave
Omschrijving
RVS midden scharnier, geschikt voor de vingerklem beveiligde panelen van Epco (ST9V) en Italpanelli APZ Rigato. Hartmaat van 45 mm. Het scharnier heeft nokjes voor beter positioneren op het paneel en is voorzien van sleufgaten om te verstellen. Hartmaat van 45 mm
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4518 |
| Geschikt voor | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-series / Italpannelli; APZ, EI series |
| Hartmaat | 45 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 71 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Materiaal | RVS |
| Hartmaat | 45 mm |
| Gewicht | 0.08 kg |