Middenscharnier S40 Epco vingerklembeveiliging CS 45
Artikel Nr.:
3220
Prijsweergave
Omschrijving
Midden scharnier geschikt voor de vingerklem beveiligde panelen van Epco (ST9V) en Italpanelli APZ Rigato. Het scharnier heeft nokjes voor beter positioneren op het paneel en is voorzien van sleufgaten om te verstellen. Hartmaat van 45 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3220 |
| Geschikt voor | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-series / Italpannelli; APZ, EI series |
| Hartmaat | 45 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 71 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Hartmaat | 45 mm |
| Gewicht | 0.08 kg |