Isolator voor verticale hoeklijn Plat ISO 40-80
Artikel Nr.:
9607-04000
Prijsweergave
Omschrijving
VA isolator met name geschikt in combinatie met T40 ISO mm deuren. Dit PVC profiel wordt tussen het montagevlak en de verticale hoeklijn (VA) geplaatst om onnodig warmteverlies te voor komen en daardoor een beter isolatiewaarde kan bewerkstelligen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9607-04000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 4000 mm |
| Breedte | 73.3 mm |
| Hoogte | 2.5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1.13 kg |