Staalkabel set 3 mm TS100 L = 3.015 mm
Artikel Nr.:
93706-03015
Prijsweergave
Omschrijving
Staalkabelset met dubbele kabel geschikt voor de TS100 deuren. Staalkabel 3mm met PP kern. Voor opening hoogte van 2750 tot 2800 mm, L=3015 mm
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 93706-03015 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 3015 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Max. Deur gewicht | 165 kg |
| Deur systeem | TS100 |
| Kabel diameter | 3 mm |
| Kern | SFC-PP |
| Gewicht | 0.43 kg |