Staalkabel set 4 mm zonder puntkous L = 3.805 mm
Artikel Nr.:
93709-03805
Prijsweergave
Omschrijving
Staalkabelset 4 mm met PP kern Type 7 uitgevoerd met lus zonder puntkous. Alleen geschikt voor residentiële deuren: G200/G100/R60.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 93709-03805 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 3805 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Max. Deur gewicht | 296 kg |
| Deur systeem | G200 |
| Kabel diameter | 4 mm |
| Kern | SFC-PP |
| Gewicht | 0.23 kg |