Staalkabel set roestvrij staal 5 mm met puntkous L = 13.000 mm
Artikel Nr.:
C9896
Prijsweergave
Omschrijving
RVS staalkabelset 5 mm met PP kern Type 2 zonder eindpersklem. L= 13.000 mm
Product kenmerken
| Artikel Nr. | C9896 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 13000 mm |
| Materiaal | RVS |
| Max. Deur gewicht | 500 kg |
| Kabel diameter | 5 mm |
| Kern | SFC-PP |
| Gewicht | 2.6 kg |