Staalkabel set 6 mm roestvrij staal L = 12.000 mm
Artikel Nr.:
3758-12000
Prijsweergave
Omschrijving
RVS staalkabelset met stalen kern Type 2, met puntkous maar zonder eindpersklem L= 12000 mm
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3758-12000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 12000 mm |
| Materiaal | RVS |
| Max. Deur gewicht | 622 kg |
| Kabel diameter | 6 mm |
| Kern | Staal WSC |
| Gewicht | 3.49 kg |