Staalkabel set roestvrij staal 6 mm met schroefoog L = 13.000 mm
Artikel Nr.:
C9808
Prijsweergave
Omschrijving
RVS staalkabelset 6 mm met stalen kern Type 4, met puntkous en schroefoog. L= 13.000 mm
Product kenmerken
| Artikel Nr. | C9808 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 13000 mm |
| Materiaal | RVS |
| Max. Deur gewicht | 622 kg |
| Kabel diameter | 6 mm |
| Kern | Staal WSC |
| Gewicht | 4.13 kg |