Staalkabel roestvrij staal 6 mm op rol
Artikel Nr.:
3758
Prijsweergave
Omschrijving
RVS staalkabel 6 mm met stalen kern op rol van 250 meter.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3758 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 250000 mm |
| Materiaal | RVS |
| Max. Deur gewicht | 622 kg |
| Kabel diameter | 6 mm |
| Kern | Staal WSC |
| Gewicht | 0.14 kg |