Staalkabel set 6 mm roestvrij staal L = 4.000 mm
Artikel Nr.:
3758-04000
Prijsweergave
Omschrijving
RVS staalkabelset met stalen kern Type 2, met puntkous maar zonder eindpersklem L= 4000 mm
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3758-04000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 4000 mm |
| Materiaal | RVS |
| Max. Deur gewicht | 622 kg |
| Kabel diameter | 6 mm |
| Kern | Staal WSC |
| Gewicht | 1.25 kg |