Eurocilinder slot voor Luxe-Line
Artikel Nr.:
2794
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2794 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Links/Rechts | Universeel |
| Deur systeem | Luxe-Line |
| Doornmaat | 35 mm |
| PC afstand | 92 |
| Gewicht | 0.66 kg |