Bout M12 x 40 mm
Artikel Nr.:
8133
Prijsweergave
Omschrijving
Bout welke wordt gebruikt voor diverse toepassingen. Dit artikel maakt ook deel uit vandeC9982-motorsteun voor zware MDF aandrijvingen van MFZ.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 8133 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 40 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Formaat | M12 |
| Type | Bout |
| Head size | 19 mm |
| DIN | 933 |
| Gewicht | 0.05 kg |