Bout M10 x 25 mm
Artikel Nr.:
8127
Prijsweergave
Omschrijving
Bout welke wordt gebruikt voor diverse toepassingen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 8127 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 25 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Formaat | M10 |
| Type | Bout |
| Head size | 17 mm |
| DIN | 933 |
| Gewicht | 0.02 kg |