Bout M6 x 30 mm
Artikel Nr.:
8111
Prijsweergave
Omschrijving
Bout welke wordt gebruikt voor diverse toepassingen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 8111 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Lengte | 30 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Formaat | M6 |
| Type | Bout |
| Head size | 10 mm |
| DIN | 933 |
| Gewicht | 0.01 kg |