Veerbumper montageplaat
Artikel Nr.:
3630
Prijsweergave
Omschrijving
Deze montageplaat wordt gebruikt om lange of korte veerbuffers te monteren aan de horizontale rails. Verstelbaar door de aanwezigheid van sleufgaten. Te gebruiken met art nr.3128/3629 en paro klemplaat art nr. 3688. Zie ook complete uitvoering C 3690 of C3691.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3630 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 111 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 116 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 0.5 kg |