Middenlagerplaat ondersteuning
Artikel Nr.:
0753
Prijsweergave
Omschrijving
Deze steun wordt gebruikt om de midden lagerplaat/motorsteun art nr. 90572 op de CP van een G100/R60 te monteren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 0753 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 89 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Zetting | 20 mm |
| Gewicht | 0.14 kg |