High-Line 10 MA 650N aandrijving
Artikel Nr.:
5347
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 5347 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Max. Deur gewicht | 110 kg |
| Product soort | Complete aandrijvingen |
| Aandrijving type | High-Line MA |
| Max. Deurblad oppervlakte | 10 m² |
| MyQ Klaar | Nee |
| Koppel | 650 Nm |
| Open snelheid | 220 mm/s |
| Gewicht | 7 kg |
Slim combineren



