Cilinderrozet voor EPC WK2 loopdeur
Artikel Nr.:
2614
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2614 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Deur systeem | Oud Loopdeur |
| Kleur | F1 - silver color |
| Inbraakwerendheid | WK2 |
| Gewicht | 0.35 kg |