LDSC profiel kit bodem DIN R 500 mm RAL 7016
Artikel Nr.:
C9402=7016
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | C9402=7016 |
| Geschikt voor | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-Series |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Breedte | 790 mm |
| Links/Rechts | Rechts |
| Deur systeem | Smart Connection Pass door |
| Kleur | RAL 7016 |
| DIN | DIN R |
| Paneel hoogte | 500 mm |
| Gewicht | 4.93 kg |
Slim combineren
-
Loopdeur afdichting L = 2.000 mm Art. Nr. 3052-02000


