ProLine CND1 motorkabel set 15 m
Artikel Nr.:
4660-15000
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4660-15000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 15000 mm |
| Product soort | Kabels |
| Aandrijving type | CND1 |
| Kabellengte | 15000 mm |
| Kabelaansluitzijde B | PL 28/50 |
| Ader doorsnede | 10 x 1,0mm² |
| Kabelaansluitzijde | CND1 |
| Gewicht | 2.55 kg |