ProLine CND1 spiraalkabel met deurdozen voor duo opto inclusief weerstand DLH < 3.550 mm
Artikel Nr.:
4806-01600
Prijsweergave
Omschrijving
Spiraalkabel set van 1,6 meter (platte deel) inclusief universele deurdoos, geschikt voor Duo-Opto met zowel steekbare aansluitterminals als universele insteekterminals én een weerstandsschakelaar. Dit type deurdoos is gemakkelijk in het gebruik bij de montage en is universeel toepasbaar, dus schakelaars van andere fabrikanten zijn ook aan te sluiten op deze deurdoos. Bij 80 mm panelen met dubbele rubbers kan Duo-Opto gebruikt worden. Voor het bevestigen van het dubbele rubber zijn ook artikel 4670 (2x) en artikel 9602 nodig.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4806-01600 |
| Spiraallengte | 800 mm |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 1600 mm |
| Max. deur hoogte (DMH) | 3550 mm |
| Kleur | Zwart |
| Product soort | Spiraalkabels |
| Aandrijving type | CND1 |
| Kabelaansluitzijde B | CND1 |
| Uitgetrokken lengte | 3200 mm |
| Aantal aders | 5 |
| Lengte deurbladzijde | 300 mm |
| Lengte bestuuringszijde | 1600 mm |
| Ader doorsnede | 5x0.25mm² |
| Kabelaansluitzijde | Junction Box |
| Gewicht | 0.75 kg |
Slim combineren
-
ProLine CND1 opto sensoren Art. Nr. 4670
ProLine CND1 opto beschermhuls Art. Nr. 5589
Andere gerelateerde producten-
ProLine CND1 spiraalkabel voor opto DLH < 3.550 mm Art. Nr. 4771Leverbaar
ProLine CND1 spiraalkabel voor opto DLH < 6.450 mm Art. Nr. 4773Leverbaar
ProLine CND1 spiraalkabel met deurdozen voor opto inclusief weerstand DLH < 3.550 mm Art. Nr. 4805-01600Leverbaar
ProLine CND1 spiraalkabel met deurdozen voor duo opto inclusief weerstand DLH < 6.450 mm Art. Nr. 4806-05000Leverbaar
