Motorkabel set om PL-28-50 met MFZ CS310 aan te sluiten
Artikel Nr.:
4774-07000
Prijsweergave
Omschrijving
Combi kabelset zowel geschikt voor de Pro-Line CND1 als CS310 aandrijvingen. Geschikt voor zowel de Pro-Line 28 en Pro-Line 50.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4774-07000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 7000 mm |
| Kleur | Zwart |
| Product soort | Kabels |
| Aandrijving type | CND1 |
| Kabellengte | 7000 mm |
| Kabelaansluitzijde B | PL 28/50 |
| Aantal aders | 10 |
| Ader doorsnede | 10 x 1,0mm² |
| Kabelaansluitzijde | CND1/CS310 |
| Gewicht | 0.21 kg |