ProLine CND1 FU motorkabel set 3 m
Artikel Nr.:
4659-03000
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4659-03000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 3000 mm |
| Kleur | Zwart |
| Product soort | Kabels |
| Aandrijving type | CND1 FU |
| Kabellengte | 3000 mm |
| Kabelaansluitzijde B | PL 28/50 |
| Aantal aders | 12 |
| Ader doorsnede | 6G x 1,0mm² + 3x2x0,34mm² |
| Kabelaansluitzijde | CND1FU |
| Gewicht | 0.49 kg |