ProLine CND1 PL 70 / Lier motorkabel set 15 m
Artikel Nr.:
4769-15000
Prijsweergave
Omschrijving
Besturingskabel tussen het motorblok en de besturingskast voor de CND1 Pro-Line 70 en Pro-Line Lier aandrijvingen. Lengte 15 meter.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4769-15000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 15000 mm |
| Kleur | Zwart |
| Product soort | Nood-/Handbediening |
| Aandrijving type | CND1 |
| Kabellengte | 15000 mm |
| Kabelaansluitzijde B | PL 70/winch |
| Aantal aders | 12 |
| Ader doorsnede | 6G x 1,0mm² + 3x2x0,34mm² |
| Kabelaansluitzijde | CND1 |
| Gewicht | 0.21 kg |