Universele spiraalkabel 5-polig DLH > 8.500 mm
Artikel Nr.:
4819-05000
Prijsweergave
Omschrijving
Universele losse spiraalkabel geschikt voor alle merken waaronder Hörmann, GFA en MFZ. Deze spiraalkabel heeft 5 aders en een plat deel van 5 meter. Voor een maximale deur hoogte van 6450 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4819-05000 |
| Spiraallengte | 800 mm |
| Brand | Universal |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 5000 mm |
| Max. deur hoogte (DMH) | 6450 mm |
| Kleur | Zwart |
| Product soort | Spiraalkabels |
| Aandrijving type | Universeel |
| Kabelaansluitzijde B | CND1 |
| Uitgetrokken lengte | 3200 mm |
| Aantal aders | 5 |
| Lengte deurbladzijde | 300 mm |
| Lengte bestuuringszijde | 5000 mm |
| Ader doorsnede | 5x0.25mm² |
| Kabelaansluitzijde | Junction Box |
| Gewicht | 0.74 kg |
Slim combineren
-
Andere gerelateerde producten-
Universele spiraalkabel 5-polig DLH > 3.550 mm Art. Nr. 4819-01600Leverbaar
ProLine CND1 spiraalkabel voor opto DLH < 6.450 mm Art. Nr. 4773Leverbaar
ProLine CND1 spiraalkabel voor opto DLH < 12.650 mm Art. Nr. 4775Leverbaar
ProLine CND1 spiraalkabel met deurdozen voor opto inclusief weerstand DLH < 6.450 mm Art. Nr. 4805-05000Leverbaar
-

