Kabeldoorvoer voor lichtlijst ⌀ 14 mm
Artikel Nr.:
3053
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3053 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Breedte | 8 mm |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
| Product soort | Kabels |
| Aandrijving type | Pro-Line |
| Binnen Diameter | 14 mm |
| Buitendiameter | 18 mm |
| Gewicht | 0 kg |