Trek schakelaar
Artikel Nr.:
5907
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 5907 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 101 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Product soort | Schakelaars |
| Aandrijving type | Pro-Line |
| Kabellengte | 4000 mm |
| IP-Classificatie | IP 66 |
| Gewicht | 0.17 kg |
Slim combineren

