Fotocel beveiliging zender - reflector
Artikel Nr.:
5863
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 5863 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 86 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Max. Dagmaat breedte (DMB) | 15000 mm |
| Product soort | Fotocellen |
| Aandrijving type | Pro-Line |
| Kabellengte | 2000 mm |
| Signaal bereik | 15000 mm |
| IP-Classificatie | IP 65 |
| Gewicht | 1.1 kg |
Slim combineren
-
Fotocel beveiliging reflector Ø 83 Art. Nr. 5834
Fotocel beveiliging zender - ontvanger Art. Nr. 5534
