Dubbele rolhouder voor Dock systeem met T-bodem
Artikel Nr.:
3266
Prijsweergave
Omschrijving
Dubbele rolhouder welke toegepast wordt bij T-Bodemsecties voor dock deuren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3266 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 147 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Enkel/Dubbel | Dubbel |
| Gewicht | 0.24 kg |